Menu
Your Cart

ABOUT US

  Firmamız ticari hayatına 1995 yılının Nisan ayında, İstanbul Mecidiyeköy’de Sn. Fettah Gören ve Sn. Osman Ayaz’ın ortaklığı sonucunda “Göray Servis Hizmetleri” adı altında başlamıştır.

  Öncelikli hedef olarak ticari menfaatlerin ötesinde dürüstlük ve güvenirlilik ilkesini temele konumlandıran yapımızla, sektörde çok kısa sürede önemli ve aranılan firma konumuna ulaşmıştır.

  2000’li yıllarda hizmet anlayışının ve müşteri beklentilerinin yeniden şekillenmesiyle dünya da kendine önemli yer edinmiş markalarının bayiliklerini de bünyesine katan firmamız, satış öncesi ve satış sonrası hizmetler konusundaki eksiksiz hizmet anlayışıyla müşterilerimizi memnun etmeye devam etmiştir.

  2013 yılında Göray Servis Hizmetleri, Göray İklimlendirme Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti olarak faaliyet alanını genişleterek yolculuğunu devam ettirmiştir.

  2016 yılında firma ortağımız Sn. Fettah Gören’i kaybederek derin bir üzüntü yaşayan firmamız 2.kuşak varisleri Sn. Kerem Gören ve Sn. Emre Gören’in yönetime geçmesiyle kurucu ortak Sn. Osman Ayaz ile birlikteliklerini devam ettirmişlerdir.

  Fettah Gören (1957-2016) Saygı ve Rahmetle.

  2020 yılının Ekim ayında Mecidiyeköy ve Gayrettepe’nin birleştiği eşsiz noktada 1600 metrekarelik alanda yönetim, mağaza, servis ve depo alanlarıyla Göray İklimlendirme ve Ev aletleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak birçok marka ile bireysel, proje, mühendislik hizmetleri, e-satış gibi kendi sektöründe birçok alanda iddialı şekilde yoluna devam etmektedir.

  Güvenilir, dürüst, enerjik, yaptığı işin arkasında duran ve güçlü yapımızla yeni hedeflerimiz doğrultusunda doğru hizmeti sunmaya devam edeceğiz…

  Ayrıca 2020 yılı Şubat ayında OEK Yapı İnşaat Otomotiv Sanayi ve Tic. Ltd Şti. Grup İştiraki olarak bünyemize katılmıştır.